Yağlayıcı ve dispenser – mükemmel uyum

Yağlayıcı dipenserler, birçok üretim sektöründe, özel yağlayıcı kullanımını mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Bakım maliyetlerini önemli ölçüde azaltırken, sürekli olarak doğru miktarda yağ uygulamaya yardımcı olurlar. Biz özgün ekipmanlar sağlıyor ve uygulamanız için ideal paket çözümü sunuyoruz.

Pek çok ekipman ve makine çoğu zaman yadsınmayacak bir çaba gerektiren tekrar yağlanma işine düzenli olarak ihtiyaç duyarlar. Yağlama noktaları girişi zor ya da biri diğerinden çok uzak olabilir ve bazen de çok fazla yağlanacak nokta olduğundan yağlama işlemi çok fazla zaman alır. Klübermatic yağlama dispenserlerimiz size pek çok fayda sunarlar: makineleri ve ekipmanlarınızı, temiz bir şekilde ve sürekli olarak doğru yağ miktarıyla yağlamanıza olanak tanırlar. Aynı zamanda, yağlama için üretim kesintiye uğramayacağından işletme verimliliğinin artmasına da katkıda bulunurlar.

Yağlayıcı dispenserler, güvenlik ve hijyen açısından değerlendirildiğinde de iyi bir çözümdür. Riskli alanlardaki bakım çalışmalarını en aza indirerek iş güvenliğini arttırırlar. Sızıntı ve aşırı yağlama nedeniyle ortaya çıkan kayma tehlikelerini de azaltırlar. Yağlama noktaları ve yağlama sistemi toza, kirlenmeye ve neme karşı güvenilir bir koruma altında olur. Yağlayıcının doğru tanımlanması, yağlama noktasında her zaman doğru yağı doğru yerde kullanmanızı sağlar.

Klübermatic elektromekanik veya elektrokimyasal yağ dispenserlerimiz elektrik motor rulmanları, fanlar, pompalar, zincirler ve miller gibi pek çok farklı uygulamanın yağlanması için uygundurlar.

Yağlayıcı ve dispenserlerin doğru kombinasyonu katma değer sağlar

Tek noktadan yağlayıcılara yapılan yatırım, pek çok işletmede kendini kısa sürede amorti eder. Özel yağlayıcımızdan biriyle doğru dispenserin kombine edilmesi maksimum düzeyde fayda sağlar. Doğru yağlayıcı seçimi ve uygulamanıza uygun Klübermatic eşlemesinde size kişisel önerilerde bulunarak en uygun seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Yağlanan ekipmanların ve işletme verimliliğinin çalışma ömrünün artmasıyla gelecek avantajlardan yararlanacağınıza emin olun.

Yerel Klüber Lubrication bağlantınız, size işletmeniz için uygun Klübermatic uygulamalarını tanıtmaktan mutlu olacaktır. Tıklayın yeter.

Klübermatic hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın: