klüber yağlayıcılar

Özel bir yağa mı ihtiyacınız var?

Klüber Lubrication özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor. Ürün portföyümüz bireysel gereksinimlerinizi desteklemek için modüler hizmetler ile tamamlanıyor.

Farklı endüstriler ve farklı ekipmanlar için doğru yağı geliştirmek ve önermek, Klüber Lubrication için sürekli karşılaştığı ve ustalaştığı bir meydan okumadır. Bu yaklaşım yüksek düzeyde teknik bilgi, tecrübe, uygulama uzmanlığı ve müşterilerimizin sorunlarını derinlemesine anlayabilmeyi gerektiriyor. Biz bunu çoğu zaman, sorun çıkmadan hiç kimsenin içinde yağlayıcı olduğunu tahmin etmeyeceği uygulama, ekipman veya yerlerde, sorunsuz çalışma sağlayarak varlığımızı hissettirmeden başarıyoruz.

Özel yağlarımız sizlere bir değer yaratma potansiyeli teklif eder. Özel yağlarımız yüksek performansları sayesinde, işletme maliyetlerini ve bakım aralıklarını azaltarak, verimlilik ve yağlama sürelerini arttırarak şimdiye dek yakalayamadığınız asıl potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olur. Değer yaratarak sizlere katkı sağlamak anlayışı bizim misyonumuzdur.

A’dan Z'ye Ürünler (İngilizce) kısmında kapsamlı yağlayıcı portföyümüze genel bir bakış bulabilirsiniz. Ayrıca, yağlama uzmanlarımız uygulamanız için doğru yağı bulmanıza yardım etmekten ve size kişisel danışmanlık sunmaktan memnun olacaklar. Uzmanlarımızdan biriyle irtibata geçmek için lütfen bize e-posta yolu ile ulaşın. info@avayag.com

Klüber -- Kaplamalar

Kapmlamalar
Temiz ve uzun ömürlü kuru yağlama

Korozyon Önleyiciler

Korozyon Önleyiciler
Güvenilir koruma ve yağlama

Yağlayıcı dispenserler

klüber
Yağlayıcı ve dispenser – mükemmel uyum

Klüber - Sprey Yağlayıcılar

Spreyler
Özel yağlayıcılar parmağınızın ucunda
 

Gresler

Gresler – ihtiyaçlar kadar farklı
Gresler – ihtiyaçlar kadar farklı

Yağlar

klüber
Daha az sürtünme, daha az aşınma

Yağlayıcı Pastalar

klüber
Sıra dışı koşullar altında güvenilir yağlama

Yağlayıcı Vakslar

Yağlayıcı Vakslar
Kuru yağlama kolaylık sağlar
 

İşlem Yağları

İşlem Yağları
Metal işleme için doğru yağlar

Servis Ürünleri

Servis Ürünleri
Verimliliği yükselt, operasyonel giderleri azalt

Hydro Yağlayıcılar

Hydro_lubricants-1-1
Yeni sürdürülebilir sınıf özel yağlayıcılar