Güvenilir koruma ve yağlama

Korozyon, sürtünme ve aşınmaya sık maruz kalan makine ve sistemlerinizde önemli hasara yol açabilir. Ürünlerimiz, ekipmanlarınızı yağlayarak onları korozyona karşı güvenilir bir şekilde korurlar.

Korozyon önleme, ekipmanların çalışma ömrünü uzatan faktörlerden yalnızca biridir. Biz korozyon korumasının, her zaman tüm tribolojik gereksinimlerle birlikte değerlendirilmesini tavsiye ederiz. Örneğin denizcilik sektöründe ekipmanlar ve makineler yalnızca tuzlu su korozyonuna değil; aynı zamanda titreşim ve yüksek performanslı çalışmalara da maruz kalırlar. Otomotiv endüstrisinde, kapı kilitlerinde, optimize edilmiş sürtünme özellikleri ve geniş sıcaklık aralığının yanı sıra iyi bir korozyon koruması sunan yağlamaya ihtiyaç duyulur. Yalnızca bir özel yağ kaplaması tüm bu gereksinimleri sağlayan yüksek yağlama periyotları, yüksek ısı direnci ve minimize edilmiş aşınma gibi gerçek bir katma değer sunar.

Korozyon önleyici ve daha fazlası

Korozyona karşı duyarlı tüm metal parçalar için, korozyon önlemeden çok daha fazlasını sunan gresler, yağlar ve kaplamalar üretiyoruz. Özel yağlayıcı pasta ve greslerimiz, yağlama korozyonu, sürtünme, galvanik korozyon da dahil olmak üzere her türlü korozyonu önlemede doğru çözümdür. Özel yağlayıcı uzmanlarımız uzun yıllara dayanan profesyonel deneyimlere sahiptir ve uygulamalarınız için doğru ürünü seçmenizde size önerilerde bulunmaktan memnun olacaklardır.

Korozyon koruması sunan özel yağlayıcı seçimi:
Klübertop TP 46-111

Klübersynth MZ 4-17

Klübersynth MZ 6-30

Size tavsiyelerde bulunmamızı istiyorsanız, bizimle temas kurmak için buraya tıklayın.