Güvenilir yağlama

Karmaşık üretim süreçleri ve birçok farklı makine tipi ile üreticiler, üretimin sürekliliğini sağlayan ve aynı zamanda lojistik maliyetlerini mümkün olduğunca düşük tutmaya yardımcı olan yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. İşte bizim yağlayıcılarımızın sunduğu tam olarak budur.

Tekstil endüstrisinde, yağlama gereksinimleri makineden makineye ve üretim adımına göre değişim gösterir. Rulmanların, zincirlerin ve dişlilerin maruz kaldığı yükler, hızlar ve titreşimler çok yüksek olabilir. Birçok durumda, makine üreticileri tarafından farklı sürtünme noktaları için farklı yağlayıcılar belirlenir. Bu, dünya çapındaki üretim tesisleri için zorlu lojistik çabaları ve yağlayıcıların karıştırılabildiği hata durumlarıyla sonuçlanır. Tekstil endüstrisinin köklü ortağı olarak yağların, greslerin ve kaplamaların kullanımını kolaylaştırmak için özel uygulamalarınızı analiz ediyoruz. Size pratik ve ekonomik olarak cazip çözümler buluyoruz.

Sentetik özel yağlayıcılarımız, mineral yağ bazlı standart ürünlere kıyasla bir çok avantaj sağlarlar. Bu faydalar içinde daha uzun çalışma aralıkları, daha az bakım, daha yüksek üretim verimliliği sıralanabilir. Bunların yanı sıra sentetik özel yağlayıcılarımız, yağlayıcı ile iplik ve kumaş arasındaki temas riskini düşürür. Tekstil endüstrisi için özel olarak geliştirilmiş yıkanabilir örgü yağları size sunduğumuz özel ürünlerdendir.

Siz neredeyseniz, biz oradayız

Biz yalnızca dünya genelinde ürünler satmıyoruz – profesyonel çalışanlarımız siz neredeyseniz oradalar; yerel süreçlerinize hakim uzmanlarımız her zaman sizin yanınızdalar. Tekstil endüstrisinde yağlayıcının makine dizaynında kritik bir tasarım elemanı olduğunu bilen bir gelişim ortağı olarak, tekstil makinesi ve terbiye ekipmanları üreticileriyle uzun süreli tecrübemizi paylaşırız. Bu nedenle, birçok tanınmış üretici makinelerinin ilk dolumu için bizim yüksek performanslı yağlayıcılarımızı kullanmaktadırlar.

Tekstil Endüstri’nde yağlayıcı uygulamaları hakkında aşağıdaki belgeleri okuyabilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz:

Tekstil makinelerinde daha yüksek verim

Tekstil endüstrisinde yağlayıcı uygulama örnekleri

Örgü sektöründe iğne ve platin yağlaması

Boya apre tesislerinde yüksek sıcaklık uygulamalarında özel yağlayıcı kullanımı

 

Uzmanlığımızı sizlerle paylaşmamız için iletişim sayfamız aracılığıyla bize ulaşın.

Avantajlarınız:

  • Daha uzun servis aralıkları
  • Azaltılmış bakım ve daha yüksek verimlilik
  • Yağlayıcı ile iplik ve kumaş arasında daha az temas riski
  • Dünya genelinde uzman desteği