Zor işler için güçlü yağlayıcılar

Abrasif kirlilik, olağanüstü sıcaklıklar, osilasyon hareketleri ve aşırı yüksek yükler ekipmanlarınızı günden güne kemirir. Bizim madencilik yağlayıcılarımız, ekipmanlarınıza koruma kalkanı olurlar ve daha iyi makine kullanılırlığı sağlarlar.

Klüber Lubrication tarafından geliştirilen özel yağlayıcılar hem yerüstü hem de yeraltında sabit proses cihazları ve mobil cihazlarda kullanılmak için üretilmiştir. İki sektörde de mükemmel hizmet vermek için iki serimiz vardır;

  • P-serisi: Sabit proses ekipmanları örneğin; kırıcılar, değirmenler, roller presler
  • M-serisi: Mobil cihazlar örneğin; yük vagonu, kürek sistemleri, taşıma hatları

Overview: products and lubrication points

Madeninizde, mineral üretimi zaman karşı yarıştır. Sonuç olarak, değirmenlerinizdeki rulmanlar, pimler, yataklar, halatlar ve dişliler, kürek sistemleri ve yük vagonları sürekli olarak yüke maruz kalır. Doğru yağlayıcıyı seçmek çok önemlidir. Yanlış seçim, erken bir arızaya sebep olabilir ve en kötüsü, üretim duruşuna neden olup yüksek bakım maliyetleri doğurabilir; ayrıca ciro kaybına sebep olabilir.

Düşük üretim maliyetleri için yüksek performanslı yağlayıcılar

Doğru yağlayıcı ile yağlanmış makine parçalarınızın çalışma ömrünü uzatarak makinenizin kullanılabilirliğini arttırabilirsiniz. Daha düşük yağlayıcı ve enerji tüketimi ayrıca üretim maliyetlerinizi olumlu etkileyecektir.

Güvenli madencilik

Önce güvenlik – Bu bir madencilik kuralıdır ve Klüber Lubrication da sizlere bunu sunar. Yıpranmış çelik halatlar veya yetersiz hidrolik yağlar çeşitli kazalara sebep olabilir. Biz FR hidrolik yağları veya korozyon önleyici çelik halat yağlayıcıları gibi doğru ürünleri seçmeniz için sizlere çözümler sunuyoruz.

Sürdürülebilir çevreci madencilik

Amacımız, doğa dostu yağlayıcılar üretirken bilinen özel yağlayıcı teknolojimizden bir şey kaybetmemektir. Bunu kıyaslamak için kendimize madencilik, orman işleri, tarım ve oldukça zorlu deniz şartnamelerine uygunluğu hedef koyuyoruz. İşte Klübersustain ve Klüberbio ürün gruplarımızı tüm bu özel ihtiyaçlar için ürettik.

Maden neredeyse oradayız

Tüm kıtalarda ve tüm büyük maden alanlarında, çoğu ülkede yerel üretim tesislerimizle, servis çalışanlarımız ve hatta Ar-Ge departmanlarımızla hizmetinize hazırız. Ürün portföyümüz global olarak erişilebilirdir, madeniniz neredeyse.

KlüberEfficiencySupport – tesisiniz için tecrübemiz

Madencilik sektöründeki her optimizasyon karlılığınızı etkileyecektir. Açık dişli bakımınızı bize bırakın ve sizin için özel fikirler geliştirelim.

Avantajlarınız:

  • Yüksek yükler altında bile güvenilir aşınma direnci
  • Daha düşük yağlayıcı tüketimi ve azalan enerji maliyetleri
  • Lider madencilik ekipman OEM’leri ile tasarlanan ve geliştirilen özel yağlayıcılar
  • Yüksek performanslı biyoçözünür yağlayıcılar