İnşaat malzemesi (yapı gereçleri) üretimi için dayanıklı yağlayıcılar

Çimento endüstrisindeki makineler ve ekipmanları ciddi gerilimler, yüksek sıcaklıklar, aşırı yükler ve aşındırıcı çimento tozuna maruz kalırlar. Bu koşullarda, kullandığınız yağı şansa bırakamazsınız. Bizim uzman yağlayıcılarımız aşınmayı uzun dönemli olarak azaltır ve üretimde güvenilir çalışma sağlarlar.

 

 

Tesislerinizde, inşaat malzemesi üretimi gece gündüz devam eder. Sonuç olarak döner fırınlar, değirmenler, roller presler ve kırıcılarınızdaki rulmanlar ve dişliler kesintisiz olarak aşınmaya maruz kalırlar. Bu durumda, doğru yağlayıcı seçimi hayati önem taşımaktadır. Yanlış bir seçim erken ekipman hasarlarına ve daha kötüsü yüksek bakım maliyetleri ve ciro kayıplarıyla sonuçlanan üretim duruşlarına sebep olabilir.

Birçok işletme açık dişli tahriklerine giren aşındırıcı çimento tozu sorunuyla yüz yüze kalırlar. Bu sorun, diş yüzeylerindeki aşınmayı hızlandırarak tahriklerin çalışma ömrünü azaltır. Şeffaf renkli açık dişli yağlayıcılarımız, daha iyi aşınma koruması için kritik alanlardaki bu tozu hızla dışarı atmaya yardımcı olurlar.

Daha iyi tesisi kullanılırlığı için yüksek performanslı yağlayıcılar

Doğru yağlayıcı ile yağlanmış ekipmanlarınızın çalışma ömrü uzatabilir ve makine kullanılabilirliğini arttırabilirsiniz. Daha az yağlayıcı ve enerji tüketimi de işletme maliyetleriniz üzerinde ayrıca pozitif etki oluştururlar.

Yüksek performans ve sürdürülebilirlik birbirinden ayrı düşünülemeyen, iç içe kavramlardır. Yüksek performans ve biyoçözünürlüğü bir arada sunabilen, özel olarak döner fırın dişli çember / pinyon tahrikleri için yenilenebilir hammadde esaslı yağlayıcı ürünler geliştirdik.

KlüberEfficiencySupport – tesisiniz için tecrübeler

İnşaat malzemeleri ve benzer sektörlerde her türlü iyileştirme kar marjınızı etkiler. Biz, yalnızca doğru yağlayıcı temin etmekle kalmıyor, aynı zamanda açık dişlilerinin bakımı ve süreçlerinizde uzun ömürlü yağlamayı iyileştirmek için sizlerle birlikte ihtiyacınıza özel konseptler geliştiriyor; böylece güvenilir çalışma sağlarlar.

Avantajlarınız:

  • Yüksek yükler altında bile güvenilir aşınma koruması
  • Daha düşük yağlayıcı tüketimi ve azalan enerji maliyetleri
  • Yüksek performanslı biyoçözünür yağlayıcılar
  • Daha iyi tesis kullanılırlığı