İdeal yağlama – güvenilir operasyon

Çelik üretiminde kullanılan yağlayıcılar ağır işletme koşulları altında gün boyu etkin olarak çalışmalıdır. Çelik endüstrisi için tesis kullanılırlığını arttırırken gereksinimlerinizi de karşılayabilecek özel yağlayıcılar geliştirdik.

Çelik fabrikaları çok yüksek yatırım maliyetleri ile karşı karşıyadır. Üretim, her duruşun tesis geliri üzerine direkt etkisi olan kesintilere uğramadan devam ettiğinde yatırımlar kendi maliyetini ödemektedir. Makine elemanlarının uzun süre güvenle çalışması ve daha fazlası beklenmektedir. Ekipmanlar ve yağlayıcılar yüksek sıcaklıklar, yüksek yükler, su, buhar ve agresif ortam koşullarına maruz kalmaktadırlar. Standart yağlayıcılar bu ihtiyaçlarla çok uzun süre baş edemezler.

Yatırımlarınızın geri dönüşünden emin olmak için sizlere kesintisiz bir çelik üretim sürecini destekleyen özel yağlayıcılarımızı önermekteyiz. En zorlu koşullar altında bile aşınmayı güvenle azaltabilir ve bileşenlerinizin çalışma ömrünü önemli ölçüde uzatırsınız. Üstelik yüksek performanslı özel yağlayıcılarımız tüketiminizi azaltmakta ve çevreyi korumanıza yardım etmektedir.

Siz neredeyseniz, biz oradayız

Uzmanlarımız, maden işleme, çelik, sürekli döküm ve haddehane gereksinimlerinin farkındadırlar. İş yağlayıcı seçimine geldiğinde sizin ihtiyaçlarınıza özel tavsiyelerde bulunmaktadırlar. Mevcut kapsamlı yağlayıcı portföyümüze ek olarak, başlangıçtan itibaren sürekli ve tüm teknik yenilikleri kapsayan yeni çözümler üretmekteyiz.

Kanıtlanmış verimlilik

Çelik endüstrisi, çok sayıda güvenlik ve çevre düzenlemelerine tabidir. Ayrıca, kamunun enerji tüketiminin ve emisyonların azaltılması beklentisi de söz konusudur. Özel yağlayıcılarımızla artan enerji verimliliğinizi kanıtlamak için standardize edilmiş metodlarla sizi desteklemekteyiz. Biz bugüne dek Uluslararası Performans Ölçümleri ve Doğrulaması Protokolü (IPMVP) Verimlilik Değerlendirme Organizasyonu (EVO) düzenlemelerine göre sertifikalandırılmış yağlayıcı üretimi alanındaki tek firmayız.

Avantajlarınız:

  • Artan tesis kullanılırlığı ve yağlanmış ekipmanlarda daha uzun çalışma ömrü
  • Daha az yağlayıcı tüketimi ve daha temiz çalışma alanı
  • Daha yüksek karlılık için geliştirilmiş tesis verimliliği
  • Yağlayıcılarımızın enerji tasarrufunun sertifikalı kanıtı