Klüber Lubrication özel yağlayıcıları ile dişlilerde maksimum performans

Dişliler ve dişli üreticilerinden beklenen, dişli boyutu, tasarımı ve ağırlığı azalırken, daha yüksek güç ve tork aktarımı sağlayabilmeleridir.

Dişlilerin artan performans gereksinimleri, geleneksel dişli tasarımı ve malzemelerinde değişim, gelişmiş yüzey işlemesi, yeni üretim prosesleri ve üretim teknolojilerinin yanı sıra, yüksek performanslı mineral ve sentetik yağlayıcıların kullanımını gerektirir.

Klüber Lubrication özel dişli yağları, düz, konik ya da sonsuz, büyük ya da küçük dişliler için, optimum güç aktarımı, yüksek verimlilik, düşük aşınma ve yüksek yaşlanma direnci sayesinde uzatılmış yağlayıcı değişim aralıkları sağlarlar. Özel yağlayıcılar, önemli ölçüde değişen ortam sıcaklıklarında bile viskoziteleri değişmeden kalırken sıkışma ve mikropitting karşıtı iyi koruma yapmalarının yanı sıra optimum soğutma, korozyon koruması, dişli sürtünmesinde ve gürültüde azalma sağlarlar.

Klüber Lubrication tarafından üretilen dişli yağları, azalan yağlayıcı tüketimi, dolayısıyla azalan atık yağ ile atık yağ bertaraf giderlerini ve çevresel etkiyi azaltarak daha uzun çalışma ömrü sağlar; enerji ve maliyet tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

error: Erişim Engelli