Klüberbio LG 39-700 N


Açık dişliler için çevre dostu işletme yağlayıcısı
Sık sık deniz suyu ile temas eden açık dişli, krikolu kaldırma sistemi veya diğer ekipmanların üreticisi yada kullanıcısı mısınız? Eğer öyle iseniz çevre dostu ve yüksek performanslı bir yağlayıcı ilginizi çekebilir.
Klüberbio LG 39-700 N yeni bir baz yağ tipi ve ek katkı paketi ile yüksek performanslı bir grestir. Çevre dostu özelliğini, yüksek yük taşıma kapasitesi, iyi aşınma koruma, antikorozif etki ve mükemmel yüzey yapışkanlık gibi özellikleriyle birleştirir.
Klüberbio LG 39-700 N'nin yüksek viskoziteli baz yağı, %100 yenilenebilir kaynaklardan sağlanır. Klüberbio LG 39-700 N ABD Çevre Koruma Kurumu tarafından 2013 VGP (Vessel Genel İzinleri) için tanımlanan Çevreye Duyarlı Yağlayıcı (EAL) şartlarını biyoçözünürlük, toksisite ve biyoakümülasyon açısından karşılamaktadır.
Ürün, mükemmel düşük sıcaklık davranışı sayesinde, merkezi yağlama sistemlerinde -30 ° C'ye kadar pompalanabilir ve 0 ° C'de bile püskürtülür. Bu pozitif özellik, ürünü, aynı baz yağ viskozitesine sahip mineral yağlardan daha geniş bir sıcaklık aralığında kullanmanıza olanak tanır.
Klüberbio LG 39-700 N kriko kaldırma sistemlerinde püskürtme ile yağlama uygulaması istendiğinde yağ tüketiminde % 50'den fazla azalma sağlar. Bu işlem, maliyetlerinizi daha da düşürecek ve çevre için faydalı olacaktır.