AVA ENDÜSTRİYEL YAĞLAR SAN. TİC .LTD. ŞTİ  2011 yılında , endüstriyel  yağların satışı  ve satış sonrası hizmet amacı ile kurulmuştur. Sektörün lider üreticilerinden PETROYAĞ LUBRICATION QUAKER ve  POTENZA markalarının Ege bölge bayiliklerini yapmaktadır. Bu alandaki çalışmalarına  2017 yılında  KLÜBER LUBRICATION markasını da   ekleyerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir
Sektörel olarak   proses yağları, kozmetik,  kimya ,kauçuk ,demir çelik, gıda sanayi ,otomotiv yan sanayi ve makine   üreticilerinin  ihtiyacı olan  yağlayıcıların  ve kimyasalların tedariğini yapmaktadır .

10 yıl önce 60 metrekarelik bir dükkanda başlayan ticari hikayemiz bugün 1000 metrekarelik kapalı alana sahip tesisinde ,yeni büyüme hedefleri ile devam etmektedir . AVA ENDÜSTRİYEL YAĞLAR ailesi olarak temel aldığımız yapı taşları emeğimiz, ahlaki değerlerimiz ve işimize olan sevgimizdir.

Prensibimiz,  gelişen teknoloji ile değişen  üretim proseslerinde yağlama gereksinimlerini karşılamak ,  ürün çeşitliliğini sürekli güncellemek, çevreye  ve insan sağlığına değer vererek el izimizi artırmak  ve tüm üreticilerde optimum fiyat-performans dengesini kurarak doğru ürünlerin kullanılmasını sağlamaktır.
Firmamız endüstriyel yağlama  ürünlerinde hem tedarik ,hem destek hizmetlerini sunarak , kaliteyi ve güven duygusunu daima en önde tutmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimizin  ihtiyaç duyduğu anda  550  ton kapasiteli stoklama gücü ile zamanında teslimat yapabilme yeteneğine sahiptir.

Kaliteli ürünleri ve uzman personeliyle farkını ortaya koyan AVA ENDÜSTRİYEL YAĞLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.'nin vizyonu, uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka haline gelmektir.